QR KOD İLE FONLAMAYA %30’A VARAN BONUS!

Hesabınızı fonlarken QR Kod para transferi yöntemini kullanın; ilk fonlamanızda %10, ikincisinde %20, üçüncüsünde %30 bonus kazanın. Ayrıca ilk üç fonlamanızın ardından QR Kod ile her fonlamanıza da %10 bonus kazanın.

 

 

Promosyon Kuralları:

 

·       Bu promosyon yalnızca QR Kod Ödeme Sistemi ile yapılan fonlamalar için geçerlidir.

 

·       Klas FX’te yeni hesap açacak yatırımcılar, ilk fonlamalarını QR Kod ile yapsalar dahi sadece %30 Hoşgeldin Bonusu veya Çekilebilir %20 Hoşgeldin Bonusu’ndan yararlanırlar. İkinci fonlamalarından itibaren QR Kod ile yapacakları ilk fonlamada %10, ikinci fonlamada %20, üçüncü fonlamada %30 QR Kod Bonusu kazanmaya hak kazanırlar. QR Kod ile yapacakları dördüncü fonlamadan itibaren her yeni fonlamada %10 QR Kod Bonusu almaya devam ederler.

 

·       Klas FX’teki her yatırımcı QR Kod Bonusu’ndan sınırsız sayıda faydalanabilir.

 

·       QR Kod ile fonlamalarda %10 bonus için herhangi bir fonlama miktarı alt limiti bulunmamaktadır. İkinci fonlamada %20 bonus için minimum fonlama miktarı 750 TL, üçüncü fonlamada %30 bonus için minimum fonlama miktarı 1.000 TL'dır.

 

·       Her bankanın günlük QR Kod işlem sayısı kotası değişmekle birlikte, farklı farklı bankalardan QR Kod ile fonlama gerçekleştirilerek, -dördüncü fonlama ile birlikte- aynı gün içinde kazanılacak %10 bonus miktarı arttırılabilir.

 

·       Kazanılan bonus miktarları yatırımcının yapacağı işlemler için yalnızca takviye görevi görür, çekilemez. Yatırımcı kârını çekebilir fakat bonusun geçerli kalabilmesi için yatırımcının hesabında en az yatırdığı ana para kadar miktar bulunmaya devam etmelidir.

 

·       Kampanyaya katılmak ve QR Kod ile nasıl ödeme gerçekleştirilebileceğini öğrenmek için Klas FX Canlı Destek ile iletişime geçilmesi yeterlidir.

 

·       Kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu ya da hile yaptığı tespit edilir ise hiçbir mazeret belirtilmeden Klas FX hesabı askıya alınacaktır. Gerekli görüldüğü takdirde hesabı kapatılacaktır.

 

·       Klas FX, bu promosyonun kurallarını değiştirme veya promosyonu tamamen iptal etme hakkına sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kurallarını takip etme yükümlülüğü yatırımcının kendisine aittir.

CANLI DESTEK MESAJ BIRAK
X

- Klas FX, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

- Klas FX sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında; sadece Klas FX bünyesinde kullanılmaktadır.

- Klas FX, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

- Klas FX, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

- Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Klas FX müşterilerine daha özel ve etkin bir yatırımcı deneyimi yaşatmak amacıyla Klas FX’in iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

- Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri onayı ile değiştirebilmektedir.Yetkililer dışında başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

- Herhangi bir zamanda email gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz emaillerin alt kısmında bulunan “E-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla , kolayca çıkabilirsiniz.

- Klas FX güvenli müşteri alanında ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 1024 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

X

PANEL GİRİŞ

X

PANEL GİRİŞ